Dünya Art Tekstil


Hakkımızda

Kaliteli Halı,yolluk, döşemelik ve perdelik ağırlıklı ham ve baskılı kumaşları ve baskı hizmetleri ile Yurtiçi ve Yurtdışında beğeni alarak faailiyetimize devam etmekteyiz; Desen tasarımı, renk ayrımı ve varyant çalışmaları eğitim ve danışmanlık hizmetleri firmamızın genel çalışma sahasını oluşturmaktadır.

Müşteri eksenli yaklaşımı, yüksek motivasyonlu yenilikçi kavramlarla bütünleşmiş, ekibi ile daima farklı olmayı başarabilmiş olan firmamız, hizmet disiplini ve pazarlama anlayışı ile güven veren bir firma olmayı, çalışma anlayışının vazgeçilmez ilkesi olarak görmüş, alışverişi dostluğa çevirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı temel bir işletme politikası olarak benimsemiştir.

Tecrübeli ve teknolojiyi yakından takip eden personeli ile, çözüm odaklı hizmet anlayışını başarılı olmanın temel koşulu olarak gören firmamız tercih edilen bir firma olarak öne çıkmıştır.

Firmamız desen tasarım ve renk ayrımı konusunda tecrübeli kadrosu ile hizmet vermektedir. Sektörün dijital baskı alanında çalışmalarına hem sanatsal, hem de çözüm merkezi olarak devam etmektedir.

Teknoloji ile beraber modayı ve renkleri yakından takip ederek gerek kendi koleksiyonlarını, gerekse size özel koleksiyonları pazara hitap edecek şekilde hazırlamaktadır.

Çalışma prensibimiz, ‘Sistem, düzen, prensip, nizam ve intizam’ ile farkındalığını ortaya koymakta, yine bu amaç doğrultusunda mesleğini severek yapan bir ekiple yol almaktadır.

instafollowersxсмс клиника