İNSAN KAYNAKLARI

İnsan Kaynakları

Çalışanların kendisini geliştirebileceği çalışma ortamını ve memnuniyetini sağlamak, İnsan Kaynakları Departmanı’nın temel ilkesidir. Bu doğrultuda Dünya Art Tekstil, tüm çalışanlarına kendilerini mesleki yönde geliştirebilecekleri, karşılıklı sevgi, saygı ve güvene dayanan bir iş ortamı sunmaktadır.

İşin gerektirdiği bilgi, donanım ve deneyime sahip, gelişime açık, etik değerleri benimsemiş, mesleğini seven ve özverili çalışan bir kadroya sahip olan essay writer are seeking essay help then this article was written for you. It gives some suggestions on what kinds of aid is available and how to start getting. I will start by discussing some of the sorts of help available, followed by some other critical points that can assist you and ensure that you have the help you want.

font-size: 17px;”>Dünya Art Tekstil’de Güvenilirlik, Ekip Çalışması, Kalite Odaklılık ve Müşteri Memnuniyeti ilkeleri ön plandadır.

İşe Alım Süreci

İşe alım sürecinde ilk mülakat İnsan Kaynakları tarafından yapılmakta, uygun bulunan adaylar ile teknik/mesleki konuların ağırlıkta olduğu ikinci mülakatlar, ilgili yöneticilerin katılımıyla gerçekleşmektedir. Yapılan değerlendirmeler ve referans araştırmaları sonucu, olumlu bulunan adayla mutabık kalınarak işe alım süreci tamamlanmış olur.

Gelişen ve büyüyen Dünya Art Tekstil bünyesinde yer almak için;

info@dunyaartbaski.com adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

İnsan Kaynakları Başvuru Formu

Ad Soyad

Cep Telefonu

Eposta

Göreviniz

Doğum Yeri

Doğum Tarihi

Mesajınız

CV GÖNDER

nw

в телеграммелобановский александр игоревич харьков